نیکوترین عادت تفکر است و حکمت زاده تفکر.
مطالب پیشنهادی
اطلاعیه ی سایت

دانلود بازی Street Fighter V : Arcade Edition برای PC

دانلود بازی Street Fighter V : Arcade Edition برای PC

دانلود بازی کامپیوتر Street Fighter V : Arcade Edition در نسخه CODEX

نسخه CODEX بازی در 29 گیگابایت + FitGirl در 16 گیگابایت

Street Fighter V : Arcade Edition Pc Game Codex + FitGirl + Update v3.025

دانلود بازی Street Fighter V : Arcade Edition برای PC

Street Fighter V : Arcade Edition نامی آشنا در بین گیمر های جنگی و نقش آفرینی باز میباشد که کمپانی CAPCOM خلق کننده این بازی مثال زدنی است. اولین سری از بازی Street Fighter V : Arcade Edition حدود 30 سال پیش انتشار یافته بود که تا به امروز تنها 5 سری از این گیم انتشار یافته است. این مورد خود بازگو کننده ارزش بالای بازی برای سازندگان آن میباشد که تصمیم نداشته اند هر ساله یک نسخه جدید تنها برای سرگرمی اندک برای گیمر ها انتشار دهند. کمپانی و استودیو های مختلفی برای ساخت این بازی وارد عرصه شدند اما کمپانی capCom تنها از بهترین ها استفاده کرده است.

Street Fighter V : Arcade Edition نسبت به نسخه های قبلی بخش های : گیم پلی , طراحی , داستان , شخصیت ها را به طرز حرفه ای بهینه سازی کرده است که این مورد توانسته این سری از بازی Street Fighter را به عنوان محبوب ترین گیم به کاربران بشناساند. استفاده از بخش و حالت های جدید در طراحی بازی سبب خواهد شد تا به محض پایان یافتن مراحل بازی گیمر امکان دسترسی به بخش های جدید را داشته باشد که این مورد به خوبی توانسته گیم پلی بازی را تحت تاثیر قرار دهد و گیمر ها را به نحو بهتری در بازی سرگرم کند.

Street Fighter V : Arcade Edition همان طور که از نام بازی پیداست این نسخه از Street Fighter  به صورت ویرایش شده انتشار یافته است که آن هم تنها برای چند باگ کوچک در این بازی بزرگ بوده و بدون شک میتوان این بازی را یکی از کامل ترین و بهترین گیم های این سبک دانست. سافت پی سی پیشنهاد میکند دانلود بازی The Forest برای PC را نیز از دست ندهید.

Street-Fighter-V-1

 

از زمان انتشار Street Fighter V : Arcade Edition تا به امروز حدود 2 سال میگذرد و نقد و انتقادات بسیاری به بازی وارد شده است. اما در جمع بندی که کمپانی کاپ کام داشته است بیش از 90 درصد انتقادات تنها به بخش آموزشی بازی بوده است. یعنی شما به محض وارد شدن به این بازی از تمام آموزش ها کنار گذاشته میشوید و باید به تنهایی آنها را پیدا کنید. این مورد سبب شده تا گیمر های Street Fighter V : Arcade Edition بتوانند ده ها قدرت جدید را بدست آورند که در سایت های رسمی هیچ نشانه و یا رمزی برای بدست آوردن آنها نشده است و گیمر مجبور به یافتن آنها است.

این مورد شاید برای برخی از گیمر ها ناراحت کننده باشد اما اگر شما از گیمر های حرفه ای و قدیمی این بازی هستید باید بدانید که دستیابی به این رمز ها نه تنها میتواند قدرت شما را تحت تاثیر خود قرار دهد بلکه سبب میشود تا درصد بهتری را برای پیروزی در اختیار داشته باشید. به طور مثال میتوانید قدرت رقبای خود را بی اثر کنید و یا به آنها به گونه ای نگاه کنید که انگار بی ارزش هستند. این بخش از بازی به طرز حرفه ای طراحی شده است که در شخصیت هندی شما میتوانید برای ثانیه هایی اندک به هوا پرش کنید و با پوز خند به آنها روحیه نبرد را برای دشمنان خود از بین ببرید.

 

Street-Fighter-V-2

 

Street Fighter V : Arcade Edition تنها در بخش محدودیت خلاصه نمیشود زیرا کمپانی کاپکام تصمیم بر این گرفته است تا ماموریت و چالش های جدیدی را به صورت هفتگی و ماهانه وارد بازی کند تا از خستگی گیمر ها جلوگیری کند. این مورد از بازی Street Fighter V : Arcade Edition سبب شده تا گیمر ها امکان وارد شدن به بازی به صورت آنلاین و آفلاین را داشته باشند و در هیچ حالتی با مشکلی رو به رو نشوند. استفاده از بخش داستانی و سیستماتیک نیز میتواند شما و هم گروهی های شما را در یک چالش سرسخت قرار دهد. به نحوی که برای پیروزی با یکدیگر اتحاد میبندید و در این بین ناگهان یکی از هم گروهی های شما جاسوس از آب در می آید.

Street Fighter V : Arcade Edition دارای شخصیت های متنوعی میباشد که خواه و ناخواه باید با آنها در جایی رو به رو شوید. شخصیت هایی که هر یک در زمینه مبارزات دارای قدرت های خوبی هستند و امکان نابود کردن هر یک به این آسانی ها نیست. استفاده از پس زمینه های دیدنی به صورت 3 بعدی در قالب یک بازی 2 بعدی سبب خواهد شد تا حس بهتری را در نبرد ها داشته باشید. تمامی بخش های پس زمینه بازی برای اولین بار است که طراحی شده اند و شما به هیچ وجه نمیتوانید شاهد صحنه های تکراری در Street Fighter V : Arcade Edition باشید که این مورد نیز توسط کمپانی کاپکام به طرز خوبی طراحی و مدیریت شده است.

 

Street-Fighter-V-3

 

Street Fighter V : Arcade Edition در بخش داستانی این بازی مابین سری چهارم و سوم Street Fighter آغاز میشود. زمانی که چارلی نَش به دلیل درگیری با M. Bison در نسخه دوم که سال ها پیش کشته شده بود ناگهان طی یک طلسم زنده میشود و از یک زن به نام Helen دستور میگیرد. در اولین ماموریت او باید قطعه ای به نام Guile را از یکی از دوستانش پس بگیرد که اینکار برای نابود کردن M. Bison مورد استفاده قرار میگیرد. در این بین سازمانی جاسوسی به نام Shadaloo تصمیم گرفته است که 7 ماهواره را در اطراف زمین ارسال و آنها را نابود کند که اینکار باعث ترس مردم و تسلیم شدن دولت ها شود. به نظر شما رهبری این سازمان به عهده کیست ؟ اگر هدس شما M. Bison باشد درست گفته اید.

در این بین خبر هایی به گوش قهرمانان بازی یعنی Chun-Li،Guile وKen  میرسد که آنها تصمیم میگیرند با یکدیگر همکاری کنند و پروژه C.H.A.I.N.S را از بین ببرند. در این بین دو قهرمان دیگر به نام های Laura و Rashid که آنها برنامه هایی برای خود دارند به گروه اظافه میشوند و تازه داستان اصلی بازی آغاز میشود. اما از نگاهی دیگر Ryu هنوز هم در غار تنهایی خود در حال یادگیری و مبارزه با قدرت ذهن است که سال ها در حین تمرین کردن این قدرت بوده است. در اوج مشکلات ناگهان یکی از خدایان باستانی Aztec به نام Necalli از خواب بیدار میشود و تصمیم گرفته است تا روح قهرمانان این زمان را برای افزایش قدرت هایش تسخیر کند. اینجاست که تمامی قهرمانان تصمیم میگیرند تا دوباره در قالب یک گروه با مشکلات جامعه رو به رو شوند و آنها را از میان بردارند.

 

Street-Fighter-V-4

 

همان طور که از نام بازی Street Fighter V : Arcade Edition پیداست این گیم شامل بخش آرکید نیز میباشد که این مورد خود دارای 6 بخش مجزا و سرگرم کننده است. بخش هایی به نحوی طراحی شده اند تا تفاوت و یکپارچگی بازی را به گیمر ثابت کنند و گزینه خوبی برای نشان دادن قدرت خود به سایر کمپانی ها باشند. این بخش از بازی شامل 200 بخش پایانی برای هر شخصیت میباشد که بر اساس آن شما میتوانید مراحل را پشت سر بگذارید و از بازی لذت ببرید. اما بخش جالب دیگری که در بخش آرکید این بازی وجود دارد امکان اجرای گیم به صورت آنلاین است. که رقابت های خود را میتوانید با سایر گیمر ها انجام دهید و از این بازی نهایت لذت را ببرید. البته بخش آنلاین Street Fighter V : Arcade Edition تنها به این صورت قابل اجرا میباشد و سایر بخش ها را میتوانید به صورت آفلاین اجرا کنید و هیچ اجباری در هیچ یک از بخش های این بازی وجود ندارد.

 

Street-Fighter-V-5

 

Street Fighter V : Arcade Edition به طور کلی دارای 29 شخصیت با طراحی های منحصر به فرد میباشد که هر یک بر اساس یک سری فاکتور و الگوریتم طراحی و پیاده سازی شده اند. همچنین 9 شخصیت جدید وارد بازی شده است که این شخصیت ها با طراحی و ویژگی های امروزی طراحی شده اند تا گیمر ها شعاع انتخاب بهتری را در اختیار داشته باشند و گیمر های امروزی نیز امکان وارد شدن به این بازی را داشته باشند. نمودار ED بازی درصد رشد و پیشرفت بازی به دلیل اعمال شخصیت های جدید را نشان میدهد که شما بر اساس سلیقه خود میتوانید آنها را انتخاب نمایید. البته استفاده از اشکال مختلف برای طراحی شخصیت ها سبب شده تا فنون و حرکات جدیدی نیز به Street Fighter V : Arcade Edition اظافه شوند که پیشتر گفته شد این فنون را گیمر ها باید بدست آورند.

این بخش از بازی Street Fighter V : Arcade Edition سبب شده تا محیط کاری و پیاده سازی بخش های جدید آسانتر از قبل صورت گیرد زیرا پیاده سازی اولین ها همیشه سخت بوده است که کمپانی کاپکام توانسته این مورد را به بهترین نحو ممکن پیاده سازی کند و نظر اکثریت گیمر ها را به بخش های جدید بکشاند. البته بخش و شخصیت های قدیمی نیز بدون تغییر نمانده اند زیرا تمام محبوبیت بازی Street Fighter V : Arcade Edition و سری های قبلی بر دوش همین شخصیت ها بوده است. استفاده از بخش و فنون جدید نیز میتواند توضیح اندکی از بخش گسترده شخصیت های قدیمی باشد.

 

Street-Fighter-V-6

 

استفاده از یک سیستم پولی در طراحی بازی Street Fighter V : Arcade Edition سبب خواهد شد تا شما برای دستیابی به شخصیت ها هزینه پرداخت کنید. هزینه هایی که به همین آسانی ها بدست نمی آیند و در صورت اشتباه کردن بدون شک آن مورد برای شما یک درس عبرت خواهد بود. هر نبرد دارای پاداش و هزینه هایی میباشد که در صورت پیروز شدن در آنها میتوانید پاداش ها را بدست آورید. ارایه لباس و کلاه و … جدید نیز سبب خواهند شد تا گیمر توانایی سفارشی سازی شخصیت ها را داشته باشد. بر این اساس شما میتوانید سلیقه خود را به آسانی در بازی Street Fighter V : Arcade Edition پیاده کنید و با شخصیت مورد علاقه خود وارد نبرد ها شوید.

اما بخش دیگری که تا کنون بدون مشکل بوده است ارتقاء شخصیت ها میباشد. بدون شک برای شما نیز این اتفاق رخ داده است که عاشق یک شخصیت یا بخشی شده اید که امکان ارتقاء را ندارد. بر این اساس برای پیشرفت مجبور به دریافت بخش و یا شخصیت جدید بوده اید. در بازی Street Fighter V : Arcade Edition شما میتوانید لول شخصیت ها را ارتقاء دهید که در این صورت قدرت و فنون جدیدی به آنها اظافه خواهند شد و با اینکار میتوانید 1000FM را برای خود بدست آورید که در خرید بخش های جدید مفید هستند. پیشنهاد میشود برای دریافت پاداش و XP از بخش آنلاین این بازی استفاده کنید زیرا پاداش های خوبی ارایه میدهد.

 

Street-Fighter-V-7

 

Street Fighter V : Arcade Edition همان طور که در متن های بالا گفته شد این بازی شامل مکانیک عالی بخش داستانی خوب شخصیت های عالی و ویژگی های بسیار عالی میباشد که بر اساس این موارد شما میتوانید اعتیادآور ترین نسخه از سری بازی های Street Fighter V : Arcade Edition را در اختیار داشته باشید. بخشید که به خودی خود توانایی سرگرم کردن هر گیمری را دارا میباشد حال بخش های جدید را به آن اظافه کنید.

Street Fighter V : Arcade Edition برخوردار از یک گرافیک دیدنی به صورت Full HD میباشد که شما میتوانید در محیط های زیبا و دوست داشتنی این بازی را اجرا کنید. همچنین میتوانید برخورد ضربات با بدن را به بهترین نحو ممکن تماشا کنید که این بخش از بازی را میتوان صد در صد رشد گرافیکی دانست. استفاده از صدا گذاری عالی همراه با جلوه های صوتی سبب خواهد شد تا شما قادر به شنیدن بهترین صدا ها باشید. اما در بخش کلی میتوان این بازی را یک بازی ایده آل و سرگرم کننده برای تمام گیمر ها دانست.

منبع : سافت پی سی ( اختصاصی )

 

سیستم مورد نیاز :

 • OS: Windows 7 64-bit
 • Processor: Intel Core i3-4160 @ 3.60GHz
 • Memory: 6 GB RAM
 • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 480, GTX 570, GTX 670, or better
 • DirectX: Version 11
 • Network: Broadband Internet connection
 • Sound Card: DirectX compatible soundcard or onboard chipset
 • Additional Notes: Compatible with XInput and DirectInput USB devices including gamepads and arcade sticks based on Xbox 360, Xbox One, and DualShock controllers. Steam Controller also supported.

سیستم پیشنهادی :

 • OS: WINDOWS® 7, 8, 8.1, 10 (64-BIT Required)
 • Processor: Intel Core i5-4690K @3.50GHz or AMD FX-9370
 • Memory: 8 GB RAM
 • Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 960 or AMD Radeon R7 370
 • DirectX: Version 11
 • Network: Broadband Internet connection
 • Sound Card: DirectX compatible soundcard or onboard chipset
 • Additional Notes: Compatible with XInput and DirectInput USB devices including gamepads and arcade sticks based on Xbox 360, Xbox One, and DualShock controllers. Steam Controller also supported.

 

Street-Fighter-V-11

Street-Fighter-V-9

Street-Fighter-V-10

Street-Fighter-V-8

 

 

1 لایک
چه امتیازی می دهید؟
امتیاز 5.00 ( 2 رای )
0 تا کنون ثبت شده است

صحیح وارد نمایید. *

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "سافت پی سی" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود. - گرافیک و طراحی : پارس تمز