آدمیانی مانند گل های لاله ، زندگی کوتاه در هستی و نقشی ماندگار در اندیشه ما دارند .
مطالب پیشنهادی
اطلاعیه ی سایت

دانلود بازی اندروید کشتن زامبی Zombie Smash Road Kill

بازی اندروید کشتن زامبی Zombie Smash Road Kill v1.6

Zombie Smash Road Kill بازی جذاب و سرگرم کننده در سبک اکشن برای اسمارت فونهای اندرویدی می باشد. این بازی با گیم پلی جالب و سرگرم کننده ای که دارد می تواند ساعت های بسیار زیادی شما را سرگرم کند. این بازی دارای گیم پلی متعددی می باشد که می تواند ساعت های بسیار زیادی شما را سرگرم نماید.

در بازی اندروید کشتن زامبی Zombie Smash Road Kill

باید به ماشین های مختلفی سوار بشوید و بتوانید زامبی هایی که در بازی وجود دارند را نابود کنید. برای این کار باید از ماشینی که زره جلوی آن سوار است استفاده کنید تا با ضربه ای که به زامبی ها وارد می شود، آنها را بکشید. در این بازی اندروید شاهد وجود ماشین های مختلفی خواهید بود که می توانید از میان آنها هرکدام را خواستید انتخاب کنید البته باید توجه داشته باشید که در ابتدای بازی امکان انتخاب تمام ماشین ها وجود ندارد و به مرور که امتیازات بیشتری با کشتن زامبی ها به دست خواهید آورد می توانید ماشین های بهتر و با امکانات بیشتری نیز خریداری کنید. بعضی از ماشین ها امکان تیراندازی نیز دارند که می توانند به سمت آنها شلیک کنید و نابودشان کنید.

امکان استفاده از وسایل جانبی دیگر برای کشتار زامبی ها بر روی ماشین نیز وجود دارد. با سوار کردن وسایل دیگر بر روی ماشین قدرت شما برای کشتن زامبی ها نیز افزایش خواهد. البته ب این نکته هم توجه داشته باشید که با پیش روی در بازی مشکلاتتان نیز بیشتر می شود چرا که کشتن زامبی ها سخت می شود. دلیل این امر نیز افزایش تعداد زامبی ها و از طرفی افزایش مدت عمر آنها می باشد.

نکته بسیار مهمی که در این بازی اندروید وجود دارد، این است که نباید توقف کنید. توقف شما در این بازی برابر با دستیگر شدن به دست زامبی ها بوده و اگر توقف کنید زامبی ها شما را دستگیر کرده و شما را خواهند خورد. به همین خاطر باید با سرعت بالایی بتازید و بتوانید از دست زامبی ها فرار کنید.

8 لایک
چه امتیازی می دهید؟
امتیاز 4.00 ( 2 رای )
0 تا کنون ثبت شده است

صحیح وارد نمایید. *

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "سافت پی سی" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود. - گرافیک و طراحی : پارس تمز