کیش خوب همانند فوتبال خوب است، حرف نمی زند ، عمل می کند.
مطالب پیشنهادی
اطلاعیه ی سایت

دانلود بازی Assassin’s Creed Unity برای PC

دانلود بازی Assassin’s Creed Unity برای PC

Assassin’s Creed Unity در نسخه معتبر RELOADED

نسخه کامل بازی در 39 گیگابایت

Assassin’s Creed Unity Pc Game Reloaded

Assassin’s Creed Unity در نسخه تست شده بازی

اثری قدرتمند از کمپانی نام آشنای UBISOFT

دانلود بازی Assassin’s Creed Unity برای PC

بازی کامپیوتر Assassin’s Creed Unity اثری بسیار عالی از سری بازی های Assassin’s Creed می باشد که مانند قبل این بازی توسط کمپانی یوبی سافت UbiSoft طراحی شده است. قبل از آغاز توضیحات مربوط به بازی نگاهی به تاریخچه این بازی داشته باشیم که سری اول بازی در سال 2007 انتشار یافته بود در همان سال از بازخورد خوب گیمر ها رو به رو شد که آن اغاز گر ساخت سری های بعد بازی بود که اکثریت سایت های امتیاز دهی به بازی ها این بازی را یک بازی ایده آل معرفی کردند که برای گیمر ها همیشه به صورت یک بازی جدید و با نمودار صعودی بوده است که این نسخه از بازی نیز با ویژگی و المان های جدید آمده است تا نسخه قبل بازی را از یادها ببرد با این حال که نسخه قبل نیز از محبوبیت بسیار خوبی برخوردار بود. یوبی سافت داستان این بازی را به گونه ای طراحی کرد که گیمر در آن حس شجاعت و قهرمانانه ای را در خود حس می کند که این می تواند گیمر را در بخش های سر سخت بازی قوی تر کند و یا آن را با یک انرژی کاذب ولی مفید همراه کند که بدون شک داستان این سری از بازی اساسین کرید می تواند سبک جدید و گیم پلی خوبی را برای گیمر ها فراهم آورد.

دانلود بازی Assassin’s Creed Unity شاید از نظر یوبی سافت برای گیمر های امروزی کمی سخت باشد زیرا انتظاری که آن ها در سبک بازی داشتند به طور کامل روی بازی پیاده سازی نشد و با این که تمام توان یوبی سافت برای ساخت این بازی درگیر نشده بود این بازی یعنی ششمین سری از بازی اساسین توانست پر فروش ترین بازی در این سری شود. داستان بازی از جایی آغاز می شود که ظلم و ستم پادشاه روم مانند برای مردم زندگی را سخت کرده است و افرادی از این ظلم و آشوب خسته شده اند. شما در نقش شخصیت اصلی بازی همراه با 3 فرد دیگر در حالی که مردم در حال آخرین تلاش های خود برای نابودی این سلطنت هستند ظاهر می شوید که نیرو های امنیتی پادشاه در حال تیر اندازی به سمت مردم می باشند. در این بین اولین ماموریت شما آغاز می شود که برای نابودی نیرو های ظالم دست به کار می شوید و فرمانده اصلی این نیرو ها که قصد خودکشی داشت را دستگیر و آن را به مردم واگذار می کنید تا خودشان حساب این فرد عوضی را برسند.

در ادامه بازی Assassin’s Creed Unity برای کامپیوتر داستان تمام نمی شود و بلکه تازه آغاز گر سختی و دشواری شما می باشد که برای کمک به مردم وارد صحنه روزگار شده اید. این انقلاب مردم فرانسه از قیام خونین سال 1789 سر چشمه می گیرد که اشراف زادگان و نیرو های ثروتمند در حال نابودی کامل فرانسه هستند که شما در نقش فردی به نام ”  آرنو ویکتور دوریان ” وارد بازی می شوید و تصمیم بر این دارید تا این اوضاع را سرو سامان ببخشید و نیرو های اصلی که باعث و بانی این بدبختی هستند را پیدا و آن ها را نابود کنید. نیرو هایی که باعث این خرابکاری هستند از قدرت بالایی برخوردار می باشند و نیرو های امنیتی بالایی را در اختیار دارند که برای رسیدن به آن ها باید از سد این دشمنان نیز عبور کنید که با گونه می توان آن ها را غول بازی داسنت که با این تفاوت غول بازی هیچ چیزی جز پول در اختیار ندارد و باید نوچه های آنان که برخی سلاح در دست و برخی نیزه در دست هستند را از پای در آورید. اما شخصیت اصلی شما از جایی شکل میگیرد آرنو از خانواده خوب که اجداد آن عضو قاتلین بوده اند می باشد که بعد از مدت ها این اجداد و روش زندگی آن ها کمی کم رنگ می شود و آرنو از این سبک زندگی خوشش نمی اید. در این بین او عاشق دختر پدر ناتنی اش به نام الیزه می شود که پدر او توسط نیرو های شورش گر نظامی کشته می شود و آرنو تصمیم میگرد تا دوباره روش زندگی اجدادش را این بار در مسیر درست و نابودی ظالمان آغاز کند که در این بین او برای انتقام گیری خون پدر دختر مورد علاقه اش به پا میخیزد و چند اصلی محکم برای نابودی و استفاده از مهارت های خود پیدا می کند.

Assassin’s-Creed-Unity-cover

 

بازی Assassin’s Creed Unity برای کامپیوتر از بخش گرافیکی ویژگی بسیار بزرگی را دارا می باشد که بازی از هر نظر بهترین می باشد. اگر تریلر تهیه شده توسط سافت پی سی را مشاهده کنید در اوایل آن از پلک زدن یکی از شخصیت های ظالم بازی می توانید معنی واقعی گرافیک در این بازی را متوجه شوید. در بازی های سنگین معمولا در برخی از صحنه ها شخصیت اصلی بازی و یا بخش هایی که به آن مربوط می شوند از بخش کوچکی از ابزار و دیوار ها عبور می کنند که این به دلیل سنگینی پروژه می باشد که در برخی اوقات روی بازی به خوبی کار نشده است. ولی در این بازی به هیچ وجه نمی توانید حتی یک صحنه از این ایراد ها را پیدا کنید هر چند انتشار بازی زود تر از زمان اصلی آن بوده است که یوبی سافت با سازندگان برتر خود توانست بازی خوبی را در مدت زمان کمی که در اختیار داشت انتشار دهد. گرافیک بازی در سراسر شهر پاریس قابل دیدن می باشد. پاریسی که در گذشته از شلوغی خیابان هایش زجر می کشید اکنون به صورت حرفه ای و خارقالعاده طراحی شده است. شلوغی در این گونه بازی ها می تواند نقص های بسیاری را داشته باشد هرچند این بازی تقش هایی که ممکن بود در روند بازی تاثیر گذار باشند را به طور کامل از بین برده است و مشکلاتی که ممکن بود بر روند بازی روی گیمر ایجاد کند را از بین ببرد و در بخش گرافیکی نیز یکی از بهترین بازی های کامپیوتری باشد.

اما یکی دیگر از بخش هایی که روی بازی Assassin’s Creed Unity به صورت حرفه ای کار شده است صدا گذاری بازی می باشد. صدا گذاری روی این گونه بازی ها در یوبی سافت در آخرین مرحله انجام میگیرد که همان طور که ذکر شد بازی به دلیل محدودیت زمانی که در اختیار داشت به صورت ویژه نتوانست روی صدای بازی کار کند. در این حال بازی Assassin’s Creed Unity صدا هایی را در خود دارا می باشد که در سایر نسخه های انتشار یافته در این بازی نشنیده ایم و شاید بتوان آن ها را برای اولین بار در این بازی شنید. از کوچک ترین بخش صدایی این بازی گرفته تا بالاترین ها که ممکن است از صدا توپ و تفنگ باشد را به بهترین نحو ممکن بشنوید. برای مثال صدای بازی را کمی در درجه بالا قرار بدید و چشمان خود را ببندید. این کار را پیشنهاد می شوید زمانی انجام دهید که بازی ذخیره شده و یا در مرحله ای شلوغ باشد. بعد از اینکار می توانید صدا هایی که در دور دست رخ می دهد را با همان میزان صدا در واقعیت بشنوید و از افزایش صدای ناگهانی در بازی نگرانی نداشته باشید زیرا نزدیک ترین صدا هایی که ممکن است در اطراف شما رخ دهد هم به گونه ای طراحی شده است که از پریشان کردن گیمر جلوگیری شود.

بازی کامپیوتر Assassin’s Creed Unity با توجه به تمام ویژگی های ذکر شده دارای نواقص هایی نیز می باشد که بهتر است از آن ها نیز اطلاعاتی داشته باشید. در هر سری از انتشار بازی Assassin’s Creed شاهد شخصیت جدید و یا بهینه سازی شده ای بوده ایم که شخصیت آن نسخه از بازی از چهره و یا طراحی لباس زیبا تری نسبت به نسخه قبل برخوردار بود که روی این بخش از بازی بسیار کار نشده است و این به دلیل این می باشد که طراحات شخصیتی بازی زمان کافی را در اختیار نداشته اند. اما در این بین شما می توانید 4 شخصیت اصلی بازی که خودتان رهبر این گروه می باشید را به گونه ای مشاهده کنید که کمی شباهت به نسخه قبل بازی دارد و در این حال مهارت های مربوط به نبرد او با ویژگی های جدیدی همراه بوده است. بازی Assassin’s Creed Unity از طراحی و داستان خوبی برخوردار می باشد که دانلود بازی Assassin’s Creed Unity برای کامپیوتر را به تمام گیمر های عزیز پیشنهاد می کنیم.

منبع : سافت پی سی

 

سری دیگر این بازی :

Assassins Creed Syndicate Gold Edition

 

Assassin’s-Creed-Unity-cover-1

 

سیستم مورد نیاز :

 • OS: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64-bit operating system required)
 • Processor: Intel Core i5-2500K @ 3.3 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz
 • Memory: 6 GB RAM
 • Graphics: NVIDIA GeForce GTX 680 or AMD Radeon HD 7970 (2 GB VRAM)
 • Storage: 50 GB available space
 • Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers
 • Additional Notes: Windows-compatible keyboard and mouse required, optional controller

سیستم پیشنهادی :

 • OS: Windows 7 SP1, Windows 8/8.1 (64-bit operating system required)
 • Processor: Intel Core i7-3770 @ 3.4 GHz or AMD FX-8350 @ 4.0 GHz or better
 • Memory: 8 GB RAM
 • Graphics: NVIDIA GeForce GTX 780 or AMD Radeon R9 290X (3 GB VRAM)
 • Storage: 50 GB available space
 • Sound Card: DirectX 9.0c compatible sound card with latest drivers
 • Additional Notes: Supported video cards at the time of release: NVIDIA GeForce GTX 680 or better, GeForce GTX 700 series; AMD Radeon HD7970 or better, Radeon R9 200 series Note: Laptop versions of these cards may work but are NOT officially supported.

 

 

 

2 لایک
چه امتیازی می دهید؟
امتیاز 5.00 ( 4 رای )
3 نظر تا کنون ثبت شده است

صحیح وارد نمایید. *

Reza گفته : پنجشنبه , 26 مرداد 1396

با سلام میخواستم‌ بدونم آیم نسخه تون dlc daed kings که آخرین دی ال سی بازیه همراه هست باهاش و اپدیت ۱.۵ که باگ هاش برطرف بشن؟

Admin گفته : پنجشنبه , 26 مرداد 1396

سلام.
از سایت منبعی که دریافت کردیم تمام اپدیت + DLC ها همراه بازی هستن.

آکام گفته : سه شنبه , 26 تیر 1397

با سلام
مشخصات سیستم من
گرافیک nvidia gforce 940m
رم8
cpu core i5
به نظرتون سازگاره؟؟ممنون از پاسخگویی تون

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "سافت پی سی" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود. - گرافیک و طراحی : پارس تمز