آیا می پنداری که جسم کوچکی هستی ؟ولی درون تو جهان بزرگی نهفته است.(امام علی علیه السلام)
مطالب پیشنهادی
اطلاعیه ی سایت

دانلود بازی Batman Arkham City GOTY برای PC

دانلود بازی Batman Arkham City GOTY برای PC

دانلود بازی کامپیوتر Batman Arkham City GOTY در نسخه کم حجم FitGirl

نسخه کم حجم بازی در 11 گیگابایت

Batman Arkham City GOTY Pc Game Fitgirl

+ نسخه جدید و کامل + نسخه بلک باکس + توضیحات تکمیلی اظافه شد

دانلود بازی Batman Arkham City GOTY

Batman Arkham City GOTY نسخه کامل کامل از بازی جدید بتمن می باشد که بازی کامپیوتر بتمن با تمام آپدیت و DLC های انتشار شده توسط FitGirl انتشار یافته است. این بازی کامپیوتر ی که در سبک بازی های اکشن و ماجراجویی می باشد حس آزادی بهتری را به گیمر وارد می کند که از این طریق گیمر می تواند هر کاری را که در قالب کلی بازی می باشد انجام دهد. در کنار تمام ویژگی های این بازی اظافه شدن ماموریت های گمراه کننده سبب خواهد شد تا شما با یک بازی گسترده از هر لحاظ رو به رو باشید که بخش های فرعی بازی با روند کلی بازی یکی می باشد که شاید از ماموریت اصلی شما را دور کند ولی مطمئن باشید که قرار است یک مرحله جدید را جدا از ماموریت های اصلی در اختیار داشته باشید که یک نوع دو جانبه بودن بازی را مشخص می کند. این ویژگی سبب خواهد شد تا اگر به پایان بازی رسیدید باز هم ماموریت های جدیدی در گوشه کنار این شهر باشد که برای سرگرمی شما به بازی اظافه شده است.

دانلود بازی Batman Arkham City GOTY حس و روش های جدیدی را در سری بازی های بتمن به شما ارایه می دهد که از این طریق می تواند آلمان های جدید بازی را شاید برای اولین بار در این بازی مشاهده کنید. این بازی کامپیوتری دارای بخش جدیدی به نام  Detective Mode می باشد که بهتر است بگوییم این ویژگی در سری های قبل نیز وجود داشته است ولی اکنون با تغییرات چشم گیری در این سری از بازی قرار داده شده است. این ویژگی که حالت مود بازی ( از نظر برخی گیمر ها ) می باشد به بتمن اجازه دیده دشمنان از پشت دیوار ها را می دهد که این برای قدرت و مهارت هایی می باشد که بازی در اختیار شما قرار داده است. اما برای اینکه بخش گیم پلی بازی صدمه ای نبیند سازندگان بازی مجبور به اظافه کردن بخش های جدیدی شده اند تا برای این ویژگی از بازی یک رقیب قدرتمند محسوب شود.

در ادامه توضیحات مربوط به بازی کامپیوتر Batman Arkham City GOTY شما در حالی قدرت Detective Mode را دارا می باشید که دشمنان شما از قدرت بالایی برخوردار می باشند. یعنی اگر نقطه ضعف دشمنان را بلد باشید و یا روش های مختلفی را برای شبیه خون زدن در اختیار داشته باشید باز هم دشمنان شما از قدرت خوبی برخوردار می باشند که کوچک ترین اشتباه از سمت شما سبب یک نبرد تمام عیار در بازی خواهد شد. تا کنون این دشمنان شما که با ضربات ضعیف تری از بین میرفتد حال با سرمایه گذاری روسای خودشان از قدرت بهتری برخوردار شده اند که کار برای شما کمی سخت خواهد شد.

Batman Arkham City GOTY cover 1

 

بازی Batman Arkham City GOTY مراحل مختلفی را در اختیار شما قرار می دهد که از این طریق می توان به : راه رفتن شما در برخی از بخش های شکننده بازی زیرا ممکن است شما روی سطحی راه بروید که شیشه باشد که در صورت ضربه وارد شدن به آن شیشه شکسته و بخشی از ماموریت شما لو می رود که حال باید از روش های جدیدی برای نابودی دشمنان استفاده کنید. و یا در دیگر از مرحله بازی باید به صورت مخفی کاری وارد محیط شوید زیرا گروگان گیران از سطح هوشی بالایی برخوردار نمی باشند و در صورت دیدن شما به هدف شلیک می کنند که بخش اصلی برای رفتن به مرحله بعد گروگان می باشد. پس باید با آهستگی تمام به فرد مربوط نزدیک شوید و با انجام برخی حرکات سلاح را از آن دور و یا آن ها را از بین ببرید.

Batman Arkham City GOTY دارای بخش جدیدی به نام Take Down می باشد که برای بخش مخفی کاری بهتر نمایش داده می شود. از این رو بتن که یک فرد عادی نمی باشد دارای قدرت های مختلفی می باشد که این بخش از بازی برای نبرد های دو به یک و یا چند به یک می باشد که بتمن می تواند حرکاتی را انجام دهد که دو دشمن در یک زمان از بین بروند. همچنین سلاح های نسخه قبل بازی به همراه سلاح های جدید و ابزار های جدید در این سری از بازی قرار داده شده اند تا بازی Batman Arkham City GOTY از بخش سلاح نیز تغییراتی داشته باشد. شاید یکی از چشمگیر ترین بخش های بازی Batman Arkham City GOTY که نظر شما را به خودش جلب کند زاویه دید بازی باشد که به صورت بهتری بهینه سازی شده است و زاویه دید بهتری را روی بازی خواهید داشت.

 

Batman-Arkham-City-GOTY-11

 

گرافیک بازی کامپیوتر Batman Arkham City GOTY نیز از سطح بسیار خوبی برخوردار می باشد که اگر کاور های مربوط به بازی را مشاهده کنید متوجه خواهید شد که بازی به صورت Full HD قابل اجرا است که نسبت به سطح بالای گرافیک و صدا گذاری بازی از سیستم بسیار قوی برای اجرا نیازمند نمی باشد که خبر خوبی برای گیمر های ضعیف تر می باشد. در کل با دانلود بازی Batman Arkham City GOTY برای کامپیوتر می توانید سبک جدیدی از سری بازی های بتمن برای کامپیوتر در اختیار خود داشته باشید که بدون شک سرگرمی شما در این بازی برای مدت ها خواهد بود. دوستان به تمام گیمر ها پیشنهاد می شود که این بازی را تحت هیچ شرایطی از دست ندهند زیرا سطح اجرایی بازی با سیستم نسبتا ضعیف و در عین حال طراحی دیدنی بازی با مراحل عالی می تواند یک بازی ایده ال برای گیمر ها باشد که شاید این چنین بازی هایی را کمتر دیده باشیم که بازی از سطح مراحلی و داستانی یکی از قوی ترین نسخه های بتمن می باشد.

عنوان یک بازی اکشن و ماجراجویی برای کامپیوتر میباشد که بدست کمپانی Warner Bros طراحی و سپس توسط استودیو Rocksteady Studios در اکتبر 2018 انتشار یافته است. بازی Batman Arkham City GOTY در شهری روایت دارد که در آن خلاف و قتل های پی در پی موج میزند و کسی توانایی مقابله و یا بهبود بخشیدن به این اوضاع را تا کنون نداشته است و بسیاری از مامورین امنیتی شهر توسط جنایتکاران تهدید و یا کشته شده اند. شما در نقش شخصیت اصلی وارد این بازی میشوید و باید ماموریت هایی را براساس نیاز های بازی به پایان برسانید.

 

Batman-Arkham-City-GOTY-33

 

Batman Arkham City GOTY در مورد حضور بتمن در سطح شهر میباشد که طی یک پروژه به نام Protocol 10 مدیریت آن به شما واگذار شده است و شما براساس ذات خود میتوانید بتمن را تبدیل به یک جنگجوی بی رحم کنید و یا او را برای آشوبگران و خلافکاران شهر یک انسان بیهوده معرفی کنید. البته داستان بازی Batman Arkham City GOTY براین اساس است که شما باید تمامی جرم و جنایت هایی که در حال رخ دادن است را شناسایی و با آنها مقابله کنید. این سری از بازی بتمن نسبت به سری قبل خود ویژگی و تغییرات خوبی دیده است که به جرعت میتوان بهترین نسخه از آنرا این مورد دانست.

Batman Arkham City GOTY برخوردار از مبارزات بسیاری میباشد. نبرد هایی که ممکن است جان شما را تهدید کنند و یا به طور مستقیم روی افزایش توانایی های شما کار کنند. استفاده از داستان های هیجان انگیز در محیط های دیدنی سبب شده تا گیمر ها از بخش های تکراری بدور باشند و به صورت مداوم با آیتم و سطوح جدیدی سروکار داشته باشند. پیشنهاد سافت پی سی دانلود بازی Batman Arkham City GOTY میباشد که این نسخه از بازی همراه با تمام DLC و آپدیت ها میباشد.

 

Batman-Arkham-City-GOTY-22

 

دانلود بازی Batman Arkham City GOTY برای کامپیوتر عنوان جدید ترین بازی بتمن برای کامپیوتر میباشد. استفاده از گرافیک بهبود یافته در کنار صدا گذاری جذاب سبب شده تا گیمر های حرفه ای نسبت به ویژگی های تغییر یافته نظر بهتری داشته باشند. این بخش برای گیمر هایی که برای اولین بار است که با Batman Arkham City GOTY آشنا میشوند نیز جذاب میباشد زیرا استودیو سازنده بازی سعی براین داشته است تا تمامی مواردی که به صورت مستقیم با گیمر سروکار دارند به بهترین نحو طراحی شوند.

Batman Arkham City GOTY که با نام Game of the Year Edition در شبکه های مختلف ارایه شده است شامل تغییرات خوبی میباشد. تغییراتی که سبب شده اند تا اوضاع کلی بازی برای گیمر ها بهتر باشد و آنها را برای ساعات طولانی تری سرگرم کند. در کل اگر به دنبال بازی های جذاب و ماجراجویی هستید سافت پی سی پیشنهاد میکند دانلود بازی Batman Arkham City GOTY را از دست ندهید.

منبع : سافت پی سی

 

Batman Arkham City GOTY cover

 

سیستم مورد نیاز :

 • OS: Windows XP, Vista, 7
 • Processor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz or AMD Athlon X2 4800+
 • Memory: 2GB RAM
 • Hard Disk Space: 17 GB free hard drive space
 • Video Card: ATI 3850HD 512 MB or NVIDIA GeForce 8800 GT 512MB
 • DirectX®: 9.0c

 

Batman: Arkham City – Game of the Year Edition includes the following DLC : 

 • Catwoman Pack
 • Nightwing Bundle Pack
 • Robin Bundle Pack
 • Harley Quinn’s Revenge
 • Challenge Map Pack
 • Arkham City Skins Pack

 

 

2 لایک
چه امتیازی می دهید؟
امتیاز 4.50 ( 2 رای )
0 تا کنون ثبت شده است

صحیح وارد نمایید. *

تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "سافت پی سی" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود. - گرافیک و طراحی : پارس تمز